| Andarock a întrebat:

Am facut o prezentare power point cu muzica, iar muzica imi merge foarte bine. Cand am trimis prezentarea unui prieten, muzica nu se auzea deloc!
Ce trebuie sa fac ca muzica sa se auda daca i-o trimit cuiva?

Va rog cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Killaritza a răspuns:

Buna,uite tie t`i se aude melodia pentru ca o ai in pc daca trimiti cuiva nu merge pentru ca acea persoana nu are melodia in pchappydeci ca sa se auda si la prietenul tau trebuie pe langa prezentare sa pui si fisierul audio happy asa am patit si eu la scoalawinking

1 răspuns:
| andrei234 a răspuns:

I-ai trimis si fisierul audio pe langa powerpoint?