| anonim_4396 a întrebat:

Eu am facut o prezentare in power point 2007 si am pus o melodie.In pc-ul meu se aude melodia pe fundal, dar daca trimit prezentarea altcuiva melodia nu se aude pe fundal.De ce? Cum sa fac sa se auda melodia de cate ori trimit prezentarea?
Multumesc! Funda.

3 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cel mai simplu scrie ce ai de sris pe o foaie in alt program gen point si fol Proshow gold sa faci prezentarea, slideu aia iti si inregistreaza piesa in video

| criss1 a răspuns:

Tu nu ai invatat la informatica? Trebuia sa ii trimiti si melodia ca sa mearga...