| fetitza12 a întrebat:

Am foarte multe cosuri pe fata! Ce crema/tratament ori ce imi recomandati? Crema de galbenele este buna?
Dau fundita! Ms!

6 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ai incercat cu zinerit? am auzit ca este bun.incearca sa vezi daca da rezultat. Dar cel mai bine este sa te duci la un dermatolog

| cretzufinish a răspuns:

Infuzie de ceai de musetel, crema de galbenele si masti naturale din fructe. In rest, asteapta sa treaca timpul sa le rezolve pe toate. La varsta pubertatii toti am trecut prin asta.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Te rog, nu te apropia de creme...Numai sa ma gandesc ca te dai cu alea pe fata mi se face rau...Mai bine lasa porcariile alea ca ti se inmultesc (asa am auzit) si cumpara-ti un gel de la garnier 3 in 1 si zineryt ca asta e tarebig grin

Oricum iti recomand un dermatolog totusi, depinde daca ai cosuri sau (ATENTIEbig grin) acneebig grin, dar stai calma, se poate sa nu fie...
Cum a zis un intelept de pe TPU (nu i-am retinut numeleblushing ) Ce merge la unu nu inseamna neaparat ca merge la tine, asa ca...doctoru`big grin

| Яùxsi a răspuns:

Effaclar K de la Roche Possay. Se gaseste la farmacie happy

| tiberiur a răspuns:

Brevoxyl

| maddu_8372 a răspuns:

Crema de galbenele? nu cred ca e buna.:-|. nu am incercat, eu folosesc Zineryt [pe care il poti cumpara de la farmacie] si mi se pare foarte bun.

sper sa iti fie de folos!