| seena8616 a întrebat:

am folosit fluocinolon n pentru pete lasate de acnee si mi s-a albit pielea in jurul unde m-am uns. De azi de dimineata am aceasta albeata. Cum pot scapa de ea?

2 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Cumpara TeaTree e un gel de curatare pentru fata poti sa-l iei de la Catena 15 lei parca... apoi cumpara Skinoren sau Zineryt sunt cele mai bune produse le-am folosit si au dat rezultate pe timp indelungat.

| 18121990 a răspuns:

Cum a evoluat situatia? Ce tratament ai luat? Si eu am ramas cu pete albe dupa fluocinolon.