| OaieBlonda a întrebat:

Am folosit zynerit pentru 2 luni și a fost foarte bun, fata mi s-a curatat in profunzime(aveam o groaza de cosuri micute pe frunte și au disparut+cosuri in zona obrajilor). Problema este ca nu isi mai face efectul acum. Am acnee usoara, cate 2-3 cosuri pe obraji. Ce medicament imi recomandati in afara de zynerit?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa mergi din nou la dermatologie daca zyneritul nu-si mai face efectul.

| kar1GaNNN a răspuns:

Acnee Control.

| Señor1ta a răspuns:

Mergi la dermatolog, probabil o să te trimită la endocrino, dar măcar o să-ți dea un tratament pentru cauză, nu doar pentru coșuri.
ca remediu naturist, ai putea folosi ceai de mușețel și alcool sanitar