| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

am impresia ca ma maturizez.de fapt simt acest lucru inainte jucam metin. de fapt pana duminica jucam metin si de luni nu mai imi place... mi se pare un joc prostesc.nu mai imi plac jocurile.imi place muzica rock.straight face si. mai multe chestii.ma enervez din orice.plang din orice.ma dor sanii foarte.rau.straight face burta.la scoala ii bat pe toti si daca ma intreaba ce amstraight face ca ma enervez mentinonez ca nu mi-a venit ciclul. dar nu inteleg de ce sunt asa nervoasa.trebuie sa imi vinathinking si in legatura cu muzica rock simt ca ma linisteste. da imi creaza si o stare.de nervozitate in acelasi timp oricum simt ca nu mai sunt eu.straight face cum eram eu. mereu simt ca nu mai sunt aceeasi fata pe care o stiam.care juca metin.si mai multe chestii voi ce parere aveti trebuie sa imi vina.sau spuneti-mi ceva ajutati-ma va rog nu faceti misto de mine.ca chiar se intampla ceva cu mine sunt foarte speriata.ma simt ciudatstraight face deci simt ca ma maturizez.simt ca mi se schimba ceva in corp.este un semn ca imi va veni ciclulstraight face? repede caa rooogcrying helpp

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Te transformi in adolescenta ma ...si stai linstita...ce preferi, sa fii o fraiera care joaca toata ziua un joc de 2 lei.sau o adolescenta care priveste lumea cu alti ochi?
Nu e nimic rau sa fi asa cum esti acum

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Evoluezi =) bucura-te.
Cred... laughing
Ai grija ce iti doresti ca nu e bine sa fii matura inainte de 'termen' happy

| Gigasetal140 a răspuns:

CE MIA SArit in ochi esti fata si ai jucat metin si in sfarsit cine va care spune in afara de mine ca metinul e prostesc, frate eu am renuntat de la nivelul 2, nu ca nu ma joc la pc dar ma joc jocuri cu grafica exceptionala nu un amarat de copac patrat abia astep Assassins Creed Revelations (4) recomand,in legatura cu muzica fata esti tare asculti rock asta e bine decat LEi LAA LAA a lui salam sau baby a lui justin beber, si bravo felicitari cresti uhhuuuuu, si am doar 14 ani si nu stiu cei ala ciclu adica nu stiu exact ce este dar e ceva cu sangele din zona genital femeiasca, Pacat e ca nu mai esti copil dar si eu ma cred copil si tot nu ma las fara bataie la scoala chiar daca stiu ca o sa fiu cel infrant (nu sunt un bataus si sa nu ma laud am note bune) id meu andreas _andu fato respect. Good Bye.