| madalinutzzzathebest a întrebat:

am in clasa o colega care cred ca are o relatie cu profu. (nu cred numai eu ci mai toata clasa). vreau sa va intreb pe voi ce credeti ca se intampla intre ei din ce o sa va povestesc. ea e foarte rea la orele lui ii vorbeste la pertu cu el face galagie etc... el ii zice de fata cu noi ca sa nu ne dam seama ca ii scade nota la purtare si asa a facut dar dupa ea s-a dus la el si ii zice : domn profesor, imi stergeti si mie punctele si el imediat a zis da si ea l-a luat in brate si el zambea s-a dus profu sa adica vatalogul si i le-a sters de fata cu ea si dupa ea iar la l-a luat in brate si el iar zambea dar nu o respingea deloc. zambea deci si lui ii placea. el mereu se uita insistent la fundul eu si o masoara din cap pana in picioare. eram vreo 10 copii cu tigara in mana si el vine pe la spatele ei cica sa ii ia tigara din mana si o pune capra si a venit numai la ea sa ii ea tigara la noi nu a venit. odata ii zice ea domn profesor diseara va trimit un mesaj din ala cum stiu eu ca sa il vada nevasta si sa se desparta de dvs si el nu i-a facut nimic. veneau baietii la ea si profu le zice bai da fraieri sunteti ca nu o scoateti la suc daca eram in locul vostru o duceam la succand ea nu este la ore el nu rade nu glumeste cu noi dar cand vine ea el incepe sa se lumineze la fata sa rada dlsa glumesca sa fie mai vesel si sunt foarte multe chestii care dau de banuit...voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| わたなべ久美子 a răspuns:

Si eu cred ca s-ar putea sa fie ceva intre ei, dar iti suugerez sa nu vii cu acuzatii de genul pentru ca daca nu este adevarat tu vei intra in probleme. Deci ar fi bine pentru tine sa nu aduci astfel de acuzatii happy sper ca te-am ajutat

| Exilee a răspuns:

Daca nu ma insel, in trecut ai mai postat aceasta intrebare, doar ca ai facut-o de 20 de ori consecutiv!

Ce sa cred? Este treaba lor, dar de ce nu-l reclami la politie pentru corupere de minori? thinking

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Macar e frumos? are un fizic, ceva? pentru ca nu cred ca intretine relati sexuale doar pentru medie
DA sunt sigura 100% k se f^ute cu profu happy :p

| madalinutzzzathebest explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Vrei o poza cu ei doi?

| 0Anduka0 a răspuns (pentru madalinutzzzathebest):

Da... e clara treaba. Cel mai bine ar fi ca tu sa nu te bagi. Vezi-ti de notele tale si invata cat poti. Ceea ce face ea este cu adevarat penibil. Da-mi mie o poza! tongue am id-ul : innaa_i@yahoo.com :*********** pa, pa!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru madalinutzzzathebest):

Da dc nu?

| Madelinee a răspuns:

Eu cred ca da. Si sunt de acord cu Alcolinkdenlsa.

| Sonya20xD a răspuns:

Ce urat! Posibil sa fie ceva intre ei...