| Danutsa_4203 a întrebat:

Buna happy ` am inceput sa urmaresc un film dar din pacate nu stiu cum se numeste pentru ca s-a restartat calculatorul. Deci era vorba de o tipa care era intr-un spital si vroia sa ramana insarcinata prin vitro si dupa cauta un tata pentru copil doar in acte sau ceva de genu. din pacate am vazut doar 7 8 min din film worried stiti cumva cum se numeste filmul?happy:* o zi frumoasa! big grin

2 răspunsuri:
| leftside a răspuns:

Te-ai uitat la un film si nu stiai cum se numeste? laughing)))))))) asa ceva nu am mai auzit...

| allthree a răspuns:

Nu stiu cum se numeste filmul dar sper ca te pot ajuta! Cauta link-ul care l-ai vizitat in data de ....cand ai vazut filmul si intra pe toate link-urile din history! succes!happy