| Yosii a întrebat:

Am inteles ca este o metoda de credite pe imvu. mia explicat sys' dar nu merge...straight face cum s'o fac? Pt care se joaca imvu. mai vreau o data o explicatie. corecta si intelegatoare. mersi tongue fundaaaaaaaaaa

App. nu vreau metoda cea veche ca pe aia o stiu. o vreau pe cea noua.

1 răspuns:
| EuOanaEu a răspuns:

Sunt mai multe metode: prin cumparare sa te duci la un manager de la imvu gasesti multi pe acolo sau sa te joci cu animalutul tau primesti cate 100 credite pe zi la mine functiona