| mykkki a întrebat:

BUNA! Am intrat anul acesta la liceul economic administrativ Mircea Vulcanescu pe profil Turism si Alimentatie, ce materii o sa fac si la ce voi da teza in a 9. AStept Rsp. Fundaa

1 răspuns:
| VIRU a răspuns:

La romana,mate, economie, etc... asta in clasa a 9a. dupa nu mai stiu. si la o limba straina. bacu. romana scris mate mt2 si presupun ca la marketing sau mediu concurential sau conta si finantare. asta daca e proba de profil. daca lasa tot ca anul trecut dai asa : romana scris / oral engleza /franceza oral, mate mt2 scris marketing/finaintare scris istorie /greogra/sport/sau o materie din clasele anterioare.