| scarolina a întrebat:

Am la Limba si literatura romana un eseu,, Unde omul se simte cel mai bine,, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| yoana_5239 a răspuns:

Eu cred ca omulse simte cel mai bine acolo unde a petrecut clipe frumoase alaturi de cei dragi sau acolo unde esi-a intalnit iubirea dar cred ca orice om se simte bine acasa doar vorba aceea ''nicaieri nu ii ca acasa' sau oriunde ai fi tot acasa iti este inima acolo unde te-ai nascut ai facut primii pasi ai ras ai plans.

| theionika a răspuns:

Pai acolo pati sa spui si unde te simti tu cel mai bine