| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am mai pus intrebarea asta de nu mai stiu nici eu de cate ori. dar o mai pun cu speranta ca imi va raspunde cineva.
Mie nu imi mai merge bara aceea albastra de la facebook(unde scrie facebook, find friends, home etc.)
De ce?
Ce as putea face sa mearga?
DAU FUNDA SI VOT

3 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Stai linistita ca nu doar la tine nu merge, e de la ei (probabil mai lucreaza la site).S-a mai intamplat acum ceva timp si nu a mers vreo saptamana.Nu ai ce sa ii faci sa mearga.

| anonim_4396 explică (pentru nellyneliana):

Pai nu merge de vreo 3 saptamani. si la youtube este cam acelasi lucru..scriu melodia in spatiul acela si a doua oara cand vreau sa scriu alta melodie nu mai merge

| simonafrumoasa a răspuns:

Nellyneliana are dreptate. ti-am raspuns si eu doar ca sa stai linistita.