| Äđĺĺ a întrebat:

Buna am mai scris asta dar... va place blogul meu? este nou fac cam o postare pe zi dar am nevoie de idei cine se pricepe si cine are ceva idei sa-mi spuna ca trebuie sa stiu ce sa scriu :) :D www.tutoriale-pc-net.blogspot.com! dau funda la cei ce ma sustin!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU mai pune fondul negru! Asta le creaza oamenilor senzatia de "trebuie sa inchid imediat" sau "nu mai intru pe blogul asta". Incearca ceva mai deschis, frumos(argintiu, albastru foarte deschia-ca tot vine zapada-, auriu, rosu, mov / nu combina argintiu cu auriu/). Dar daca e despre sport incearca verde sau galben. Poti pune si o imagine ca fond. PLEASE Funda!