| anonim_4396 a întrebat:

Am mai văzut întrebări de genu' ăsta şi poate ziceţi că-s disperată dar în fine, îmi încerc norocul. Aş vrea să fiu admină la o pagină de facebook. pentru fete de preferat. Am mai fost admină tot la o pagină mare de statusuri, deci am experienţă. Nu-s genu' de persoană care să fure pagina. Deci dacă aveţi vreo pagină sau ştiţi pe cineva care caută admin. spuneţi-mi, vă rog!

1 răspuns:
| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns:

Buna happy Eu am o pagina pe facebook. Recunosc, nu m-am mai ocupat de ea in ultimul timp. Doar am creat-o, am pus cateva sfaturi despre ten si m-am lasat pagubasawinking Se numeste Tenul Perfect. Daca te intereseaza, cu cel mai mare drag te pun administrator. Totui, daca nu te intereseaz genul asta de pagini, am o prietena care este administratora pe o pagina foarte mare. Poate pot vb cu eawinking. Daca ti-am fost de ajutor da-mi fundita :* Tinem legatura big grin