| Me_2404 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.Se apropie banchetul si nu stiu ce o sa port! Sunt mai pretentioasa, asa ca imi trebuie o rochie finuta si sa nu fie foarte scumpa...Sunt si mai micuta si mi-ar trebui si ceva marimea XS-S.As vrea sa comand online,deci va rog nu-mi dati raspunsuri vagi, site-ul ar fi de mare ajutor.Multumesc pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produse/dama/rochii
inspira-te de aici poate vezi ceva interesant

| Kh3sha a răspuns:

Http://www.marissa.ro/......-xs-199757 astea sunt destul de dragute! Sper ca sunt bune:*:*