| Octaviana_9832 a întrebat:

Am mari probleme la franceza din cauza ca 3 ani de zile am facut cu o profesoara care nu-si dadea interesul si acum in anul 4 de franceza a venit un profesor care ne vorbeste doar in franceza si ne spune lucruri pe care ar trebui sa le stim. straight face. Problema mare este ca nu stim niciunu din clasa macar sa conjugam verbe sau ceva de genul dar asta se rezolva in timp dar marea mea problema e sa invat sa citesc calumea in franceza!
Va rog mult ma puteti ajuta? Niste reguli de pronuntie orice e binevenit. Stiu ca trebuie sa exersez mult si asta o sa fac dar trebuie sa invat sa zic corect nu sa invat prost degeaba.
Ajutor va rog! sad

1 răspuns:
| ciobnoisia a răspuns:

Du'te la meditatiithinking