| iza03zu a întrebat:

Bunahappy
Am Mozilla Firefox si cand intru pe facebook nu pot sa dau la acasa, la profil, la mesaje sau la notificari! Imi arata ca si cum ar fi blocate...Acum mi-am luat Opera si aici merge foarte bine, dar m-am obisnuit cu Mozilla si as vrea sa va intreb daca voi ati patit sau cunoasteti pe cineva care are la fel. Sora mea pe laptop are Mozilla dar la ea merge foarte bine. :* Daca aveti raspusul la intrebare, va rog sa ma ajutati! Multumesc anticipat:*happy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In Mozilla Firefox
1. Fa update la browser din Ajutor(Help)-> Despre Firefox.
2. Intra aici si actualizeaza-ti pluginurile toate
https://www.mozilla.org/ro/plugincheck/
3.STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg
4. Da un restart la browser si intra pe facebook.
Bafta!