| MagdaNelissa a întrebat:

Am net pe telefon si nu stiu cum sa descarc melodii dupa youtube sau jocuri in telefon. Ma ajutati? Vundawinking

1 răspuns:
| Raul_5121 a răspuns:

Buna! Depinde in primul rand pe ce sistem de operare-ti functioneaza telefonul! Daca ai android poti intra in Magazinul Play de la ei si iti poti downloada aplicatii si jocuri daca ai cont, se face simplu si repede. Daca ai specifica mai in detaliu as sti cum sa te ajut happy. Multa Bafta!