| anonim_4396 a întrebat:

Am net pe telefonul mobil,si cand intru pe mess imi apare totul asa cum trebuie, dar nu pot sa vad ce mesajele trimise de cei din lista.mea.
Stiti ce trebuie sa fac?
Cine imi raspunde cum pot face sa imi apara ce-mi trimit cei din lista, cat mai repede dau Funda.

Răspuns Câştigător
| FantaZEW a răspuns:

Buna ^^. Si eu am avut aceiasi problema. Pai inainte sa intri pe mess de pe telefon nu uita sa-i dai sign nou la cel de pe calculator, si apoi logheazate pe mes de pe telefon ^^ sper ca te-am ajutat :* fundita? ^^