| meandyou199 a întrebat:

cand intru de pe telefon pe facebook nu imi apare ca sunt pe telefon ( poate stiti cand pe unele persoane scrie ca mesajele tale vor fi trimise pe telefonul mobil ), asa vreau si eu sa imi apara as dori sa stiu cum pot sa selectez su ce sa fac ca. funda cine ma ajuta

4 răspunsuri:
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

La celelalte persoane arată că tu ești pe mobil.
Dar tu nu poți vedea.
Pa` pa!

| meandyou199 explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Nu imi apare. pentru ca am intrat de pe alt facebook. si apare ca sunt offline

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Na`..Eu asta am știut și ți-am zis,
Pa` pa!

| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Hei! Păi dacă tu ai un telefon cu android ( smart phone ex. : galaxy, optimus, iphone ) ai aplicație specială care o găsești în google play sau Apps Store, dacă nu ai poți să-ți descarci aplicația java de pe internet. Depinde de ce telefon ai. aplicația java după ce o descarci va merge să îți arate așa.
Sper că te-am ajutat big grin