| Gina2 a întrebat:

Am nev de ajutor cat mai repede posibil:*!
Stie cineva cum pot sa creez un site?(sa nu fie ff complicat)
Va Multumesc! Cel mai frumos primeste funda!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Intra pe BlogSpot.com si dai in stanga la "Blog nou".
Sper ca am putut sa te ajut.

2 răspunsuri:
| gabiforstory a răspuns:

Pai de fapt costa bani crearea unui site. Daca vrei un domeniu.ro/.com/.eu sau orice alt domeniu, va trebui sa platesti 50 lei pentru 1 an/150 lei nelimitat sau ceva de genu dar platesti 50 lei pe an mi se pare.Si hostul trebuie platit cam la fel! Deci cu totalul de 100 lei.Sau 50 lei poate nu trebuie pentru site sau host nu stiu sigur dar tine minte 50-100 lei ..De ex. ce a dat NoxTremeNameG3o o sa apara site-ul de exemplu : EXEMPLU.blogspot.com deci e bine dar in caz ca tu vrei www.exemplu.ro cum ti-am spus...50-100 lei! Bafta multa!

| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi site-ul/blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!