| Ana45699 a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor. Am convins-o pe mama sa-mi ia niște adidași noi dar nu stiu de la ce firma sa îmi iau. Ma gândeam la vans, adidas sau Nike. Am avut o pereche de adidas pentru 2 ani dar vreau sa încerc ceva nou. Ce părere aveți de vansi? Sunt buni? Vreau părere sinceră deoarece abia am convins-o sa-mi dea 300 lei pentru niște adidași, deci vreau ceva care sa ma tina tot vreo 2 ani. Ce spuneti sa aleg dintre cele 3 firme? Va rog deci vreau sa ma tina 2 ani cam asa.

7 răspunsuri:
| MarianMihai12 a răspuns:

Depinde cum ii ingrijesti, am avut o pereche de adidasi no name care m-au tinut 3 ani. Bafta!

| CosminCD a răspuns:

Conteaza si cat de multi mergi cu ei. Daca-i folosesti zilnic, nu te tin prea mult, indiferent de firma. Eu am unii de 2 ani si arata ca noi (pentru ca-i ingrijesc). In fine, eu as merge pe Nike.

| Directioner99 a răspuns:

De la toate cele 3 firme sunt buni, eu am o pereche de adidas superstar, anul acesta implinesc 3 ani de cand ii am si inca arata ok, insa trebuie schimbate sireturile ca s-au ingalbenit.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa ma indoiesc ca ai purtat o pereche de adidasi 2 ani, pentru simplu fapt ca, la 13 ani iti creste piciorul si nu se mai potrivesc numerele de la un an la altul.
Ia-ti cei mai ieftini adidasi, ca oricum peste un an, vei avea nevoie de o alta pereche.

Răspuns utilizator avertizat
| Ana45699 explică (pentru Violleta2022):

Buna, i-am luat puțin mai mari, și aveam 13 ani când i-am luat, și nu mi-a crescut picioarul foarte mult de atunci.

| Ana45699 explică (pentru CosminCD):

Eu cu perechea mea de la Adidas mergeam zilnic aproape și încă sunt buni doar ca nu mai sunt la fel de albi și s au desprins puțin in fata