| digitalchocolate a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor. nu pot sa ma decid la ce liceu sa merg am nevoie de un sfat(sau mai multehappy la unul dintre licee am o gramada de prieteni insa se cam dau note asa...pe bani si pe ore si intotdeauna o sa fie in fata cei preferati de profesori, iar la celalalt liceu se dau note pe merit din cate stiu si nu as ramane in spate din cauza relatiilor altora dar problema e ca nu prea cunosc pe nimeni acolo si mi-e teama sa nu raman asa... fara prieteni deoarece eu sunt o fire mai rusinoasa. ce credeti?:I

Răspuns Câştigător
| madycool93 a răspuns:

Eu zic sa te duci la al doilea liceu, deoarece o sa-ti fie mai bine...o sa-ti dea note pe merit si in primul rand nu conteaza ca esti o fire mai rusinoasa ci daca esti sociabila. daca esti asa iti spun ca o sati mearga super bine, asa am fost si euhappyhappyhappy