| Iasmina1202 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cateva pareri despre cateva licee..cum ar fi despre profesori sau colectiv sau orice credeti voi ca m-ar ajuta sa ma decid la ce liceu sa dau. vreau stiinte ale naturii... ce ziceti de sava sau lazar hasdeu viteazul sincai iorga haret... chiar am nevoie de putin ajutor. happy

1 răspuns:
| MikaMitzy a răspuns:

Internetul este plin de licee nu stiu de ce ai ales sa intrebi aici asta dar sa presupun ca esti din Bucuresti.Liceul Teoretic Traian este destul de bun si profi de acolo sunt la fel si de treaba, eu invat acolo, desti sunt stiinte sociale. Sper ca te-am ajutat cat de cat chiar daca nu am scris despre un liceu din cele mentionate.