| elenushaha a întrebat:

Am nevoie de ajutorul cuiva, de niste pareri, sfaturi. Am parte de dezamagiri tot mai des, atat din partea familiei cat si din partea celor din jur. Familia mea ma subestimeaza mereu si ma face sa cred in" zane si povesti", ca apoi sa ne certam si sa imi zica ca nu merit nimic, ca nu ofer nimic.Imi dau silinta insa mai mult nu pot. Sunt cu psihicul la pamant, insa toate dezamagirile din trecut am invatat sa fiu tare si sa nu plang cum faceam in trecut. Am fost indragostita cateva luni de un coleg de clasa, cateva luni bune, si el m-a dezamagit de asemenea. M-a ranit si s-a comportat oribil cu mine. Recent, un alt coleg mi-a spus ca ma place, dar cred ca glumea.A mai facut cateva semne de cand mi-a zis, dar s-a terminat scoala si nu ne-am mai vazut ( oricum cred ca glumise).Am constat ca nu mai pot iubi sau atasa de nimeni.Incep sa urasc oamenii fara motiv, nu mai am incredere in mine, nu ma pot atasa de nimeni si simt ca am o inima de gheata.

1 răspuns:
| ylakiztenurb a răspuns:

Stiu cum e...stai linistita o sa treaca si asta(tr mersi cu fb sau id tau daca vr sa vbhappy