| Aly_8489 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, caci nu mai pot sunt o fire slaba la caracter, vorba este despre un baiat, care l-am cunoscut nu demult, primile intilniri a fost foarte super, credeam ca am gasit iubirea, flori imi aducea, imi spunea ca ma iubeste, tot timpul se gindeste la mine, ma dezmerda(ingeras, pufulet si multe altele), acum dupa a 6 intilnire totul s-a schimbat numai este asa, nu stiu ce s-a intimplat cu el, nu-mi scrie mesajuri, tot timpul se afla la bar, caci lucreaza de chelner, si zice ca nu are timp, casa mea se afla aproape linga bar, azi l-am vazut pe el, am vorbit foarte serios, dar el iarasi a inceput cu cuvinte dulci, sa-mi puna paste pe urechi, eu nu mai suport, toata ziua nimic nu scrie, nici nu ma suna, imi pare ca se bate joc de mine, acum i-am scris un mesaj, nu-mi raspunde e noapte deja eu nu pot sa dorm gindul meu este la el, prea repede m-am indragostit, nu stiu ce sa fac, nu am puteri, va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Elena3_7266 a răspuns:

Doar tu poti sal schimbi,adica cum el se compoarta compoartate si tu,dar fa-o asa ca sa observe treptat schimbarea ta nu brusc,si el o sa observe si o sa si puna intreabrea de ce nu mai esti cum ai fost adica o fire slaba si ca umblai din urma lui si nu o sa se simta bine si o sa inceapa sa umble din urma ta sa vada de ce nu mai esti asa dar tu nu ii da multe explicatii tine si tu cu nasu pe sus intr-un cuvint, caci daca spui ca esti indragostita poti ajunge si la o depresie cu asa prognoze din partea lui, incearca sa incepi sa fii tare ...SUCCES.

3 răspunsuri:
| aquila_4553 a răspuns:

Probabil se comporta asa din cauza gramaticii tale.Deci succeshappy

| harciog a răspuns:

Stai linistita.O persoana care isi da seama ca este slaba de caracter nu mai are mult pina cunoaste taria.Succes.

| iulianpuscasu a răspuns:

Poate are o problema acasa, e suparat nu stiu cat despre tine fii tare baieti mai sunt vb odata serios cu el si daca nu se schimba zi-i bye bye