| Katty22 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul vostru va rog sa imi spuneti cum se face un cont pe facebook happy!

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Uite asa:
http://img853.imageshack.us/img853/3417/fdsdfdfsdfdsfsf.png
Succes in continuare :D

4 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Urmareste acest videoclip: http://www.youtube.com/watch?v=4bZTpjKM25Q&feature=related.
Fa acei pasi si vei avea cont pe facebook, sa stii ca nu este deloc greu puteai sa cauti si pe net sa vezi era mult mai simplu asa.

| BloodPrison a răspuns:

Www.facebook.com Iti apare prima pagina unde completezi cu datele tale personale(nume, prenume, tot ce iti cere acolo), iar la sfarsit dai inregistrare. Primesti un mail de confirmare si GATA ai cont pe facebook

| gaby_1815 a răspuns:

Buna! scrii pe google fecebook.ro si iti apar linkurile dai la primul iti apare pagina si in susul paginii apare login si inregistrare sai la inregistrare iti dai datele si gata...bafta!

| Skittel a răspuns:

Www.facebook.com // completezi datele din dreapta monitorului si apoi apesi "inregistreza-te"