| hapyyy a întrebat:

Buna tpu...am mare nevoie de ajutorul vostru, cum sterg un cont de facebook definitiv si sa nu mai pot sa intru pe el niciodata, dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

...si sa nu mai poti intra pe el niciodata, inainte de a inchide contul schimba parola...scrii la intamplare sau din multe cifre\litere, garantat nu-l mai accesezi

5 răspunsuri:
| Roxanaaaa a răspuns:

Intri in setarile contului si iti scrie acolo ''stergere cont'' :* succes!

| Andruza a răspuns:

Bună
Păi intri la Contul meu, după care dai la Setările contului și acolo jos la ultima scrie să îți ștergi contul.
Dar după ce te vei loga din nou iar îți vei reactiva contul.
Poți să nu te mai loghezi.
Succes,
Pa, pa

| RuXx_9720 a răspuns:

Uite: te duci la contul respectiv si un coltul din dreapta sus scrie ACCOUNT dai click si alegi ACCOUNT SETTINGS. dai click din nou si acolo jos scrie : DEACTIVATE ACCOUNT. dai deactivate si gata happy succeswinking!

| pcuser a răspuns:

Intri aici sa vezi cum sa sterge facebook http://www.youtube.com/watch?v=CrfV-1khq_0&feature=plcp

| iusty_5224 a răspuns:

Pai dai la setarile contului si dai acolo delete cont si se sterge