| Bris a întrebat:

Buna! am nevoie de multe idei despre activitati practice utile si hobby-uri pentru revista clasei va rog dati-mi idei (fundita)!

Răspuns Câştigător
| YukoTAKAMOSHI a răspuns:

Muzica este hobby-ul meu. Prin ea poti sa eliberezi toate sentimentele din tine, poti sa te eliberezi de problem. Sa,, evadezi'' din nebunia ce ne inconjoara. Mai sunt desenul si pictura. Sau sporturi extreme(nu stiu de ce sunt asa populare)...
Sper ca te ajuta. happy

2 răspunsuri:
| Ivamphires a răspuns:

Pai nu stiu sper sa fie buna idea mea :pune poze cu colegi sau prieteni si scrie ceva despre ei

| Bris explică (pentru Ivamphires):

Mersi de raspuns, ii chiar bun.