| IrinaS0820 a întrebat:

am nevoie de niste idei legate de balul bobocilor adica vreau sa particip si nu am idee ce sa prezint la proba de originalitate si as vrea ceva in care eu sa ies mai tare in evidentawinking si sa fie de preferinta scenariu comic. big grin dau funda! happy

1 răspuns:
| niko0o a răspuns:

Daca vrei sa fii placuta si de elevi si de profesori, sa ii faci sa rada si sa fii si originala ar fi frumos ca impreuna cu partenerul tau sa interpretati o scena dintr-o comedie a lui I.L.Caragiale. Succes :*