| andrada a întrebat:

Am nevoie de niste pareri. un baiat cu cativa ani mai mare decat mine mi-a dat add pe facebook. Eu i-am dat accept si i-am dat like la o poza cu el pe motocicleta love struck iar el mi-a dat like la vreo 2 poze. Dupa am intrat pe el pe chat si priviti conversatia:
Eu: Mersi de like-urihappy
El: si eu mersi :p iti plac motoarele?big grin
Eu: da love struck
El: tonguelaughing) mie nu imi mai plac. :p
Eu: pai dc?laughing
El:am avuth accident.q un motor..si nu-mi mai pLak.tongue
Eu: oh sad
El: :p mai bine.i q masinabig grin
Eu: ai masina?love struck
El: am da nu pOth..sa merg.q eahappy k nu am permiszlaughing
Eu: laughing ce masina ai? >:
Si apoi vreo 10 min n-a mai zis nimic si a iesit sad wtf? ce credeti ca a insemnat asta?

Răspuns Câştigător
| MikiiD a răspuns:

Eehbig grin
poate i-a cazut netul sau cea mai probabila varianta este:
Nu are masina si a vrut sa se dea tare si cand a vazut ca l-ai intrebat ce masina nu a stiut ce sa zica si a iesit.
chiar sunt multe posibilitati.Nu-ti face griji
Baftabig grin
Funda te rog?

6 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Pai cam ce ai zis si tu, conversatie pe Facebook. Dupa mine, nimic mai mult.

| zuzyy a răspuns:

Cand dai like la cineva, de obicei iti da si el like inapoi, nu era musai sa zici multumesc, dupa mine nu cred ca a inseamnat nimic.

Sper ca te-am ajutat pa pa happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai o vazut ca te intereseaza masina lui si o fi zis baiatul ca il placi pentru bani.

| vaali13 a răspuns:

La cum scrie e retardat, lasa-l sau eventual zi sa mearga la scoala

| AlinRuță a răspuns:

Ori a avut treaba si a iesit ori crede ca esti cam materialista sau vrei sa stai cu el!
fundita?

| io0nutzz a răspuns:

Andrada, stai linistita. Daca simte o atractie pentru tine, te va baga in seama. Tu stai linistita, nu trebuie sa umblii dupa el. Va veni el singur daca stie ce vrea.
Sa nu faci greseala sa incepi tu prima vreo conversatie sau sa-i mai dai like, comm( sau porcarii asemanatoare). Iti este dator, pentru ca n-a raspuns. Daca este barbat, stie unde te gaseste. happy

Apropo, baiatul e un analfabet. Spune-i sa invete sa scrie corect! N-ai nevoie sa umblii cu astfel de baieti.