| Andreea2ooo a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place de un baiat dar este cu cativa ani mai mare si lui ii place de sora mea. Il plac mult dar nu stiu cum sa ii zic. Ceva pareri. Mersi! :*

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai odata ce lui ii place de sora ta, e clar ca nu ai de ce sa ii zici. Sa te faci de ras? Uita-l, lasa-l, mai sunt o gramada. Deci sa nu faci prostia asta!

| Andreea2ooo explică (pentru IsabelaIssa):

Ea nu il place si nu vreau sa il faca sa sufere pentru ca mereu isi bate joc de el.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Andreea2ooo):

Poate, dar el nu te place pe tine. Ce vrei sa te combini cu el ca sa ii dai sperante sa ajunga la sora-ta mai usor? Poate ar fi in stare.