| Madalina7 a întrebat:

Buna,am nevoie de niste sfaturi, idei.Maine este ziua dirigintei mele,si eu cu cativa colegi am pus bani sa-i luam un tort, dar problema e cum sa o chemam in oras fara sa-si dea seama ce vrem noi sa facem.Am nevoie urgenta de idei sau sfaturi, multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Poţi să îi spui că vrei să te întâlneşti cu ea şi încă o colegă pentru a vă ajuta cu ceva, nu este neapărat să îi spui ce, doar că e urgent. Şi de fapt vă va găsi pe toţi cu tortul : D Acum depinde dacă o să meargă, fiind ziua ei poate are planificat altceva. Succes.

2 răspunsuri:
| adry2001 a răspuns:

Pai sa o chemati in oras nu prea aveti cum ca o sa-si dea seama, dar ati putea merge la ea acasa. Asta-i singura mea idee. Sper ca am fost de ajutor!

| SecretSmile a răspuns:

Ii poti spune ca vrei meditatie, sau daca are copiii poti vb cu ei... te vor ajuta