| Ancutza_6190 a întrebat:

Cine imi poate da o idee ce cadou sa ii iau dirigintei mele? maine e ziua ei si clasa noastra vrem sa ii luam ceva dar nu stim exact cesad... Ajutati-ma va rogsad

2 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

O bijuterie, un parfum sau un buchet mare de trandafiri rosiihappy. Noi de exemplu i'am luat o vaza decorata foarte frumos si un buchet de trandafiri. I'au placut foarte multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un tablou/icoană pe spatele căruia/căreia vă semnați ca drept amintire.
Pa, pa.