| pisiiiiiiiiiiiii a întrebat:

am nevoie de niste status belea :X prietenul meu zice ca nu il iubesc ca inainte... vreau niste status sau msj care sa inteleaga ca eu il iubesc ca inainte de mult! am nevoie urgent

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statusurile şi mesajele nu îl vor încălzi cu nimic.
Trebuie să îi dovedeşti ce simţi prin fapte.
Da, e adevărat că şi vorbele sunt importante, dar în cazul acesta nu te poţi baza pe el.
Dovedeşte-i prin fapte, gesturi ce simţi şi nu vei regreta.

O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu aveai si o cerere in care solicitai statusuri care sa oglindeasca cat de mult iti urasti fostul iubit si care sa il face sa regrete ca te-a pierdut?

Viata ta se desfasoara in jurul casutei de status. Sunteti mai tristi decat un catelus cu trei picioare.

| adriang95 a răspuns:

Pe bune? ce generatie de rahat urmeaza sa vina? Voi chiar nu mai aveti imaginatie, nu mai aveti viata? Pai eu am 17 ani si scriu poezii, ies prin oras si de cele mai multe ori nu am nevoie de PC ca sa fac asta (se mai intampla sa nu am lumina si sa scriu poezia direct pe laptop sau sa trebuiasca sa imi chem prietenii la o bere), dar voi, mai mici de 16 ani chiar sunteti o adunatura de tristi... Iarta-ma ca ma descarc aici, dar, fetito, mi-ai pus capac

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *