| Ema_2075 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor! Am un HTC Wildfire si foloseam aplicatia Android Market foarte des, dar cand am incercat sa descarc un program s-a blocat, iar acum imi arata ca descarcarea incepe, dar totusi nu se descarca, apoi am incercat sa descarc si alte aplicatii si se blocheaza la fel. Am incercat sa dau cancel, insa nu functioneaza si acum nu mai pot descarca niciun fel de aplicatie.

Răspuns Câştigător
| 5123fsda a răspuns:

Poi tie ti sa defectat softu cred, descarcale pe PC si apoi bagale pe telefon

1 răspuns:
| radu75 a răspuns:

Intra in meniu si da unreset la setarile din fabrica, ai grija ca ti sterge date, poze. musica(transfera lke pe card si scoate cardul). apoi stinge si reaprinde telu. astept raspuns