| AlinaHoran a întrebat:

de curand mi-am achizitionat primul meu smartphone. Mi-am facut abonament cu net, mi-am descarcat cateva aplicatii dp android market, dar acum am incercat sa descarc aplicatia tom talking, si imi arata 70% ca s-a incarcat, l-am lasat asa si apoi nu s-a mai descarcat confused, s-a anulat ...de ce? aa, si cand descarc dp android market cat imi ia din trafic?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Iti ia marimea aplicatiei in mb+traficul.Am si eu aceasta aplicatie. Poti inchide netul si sa il redeschizi iar.Si mai asteapta.Probleme de semnal.Eu am un Samsung Galaxy Mini.Am luat si eu multe de pe Market.Multe care iti folosesc la telefon.Imi poti scrie pe privat daca vrei sa afli mai multe.