| Trollerul a întrebat:

Deci i-am cumparat un cadou iubitei mele pentru Craciun, cadoul este intr-o plasa de cadouri, vreau o idee, cum sa ii dau cadoul in ziua de Craciun, unde sa ma intalnesc cu ea, ce sa ii zic, vreau idei de scenarii happy.

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Sigur aveti un loc al vostru preferat sau o cafenea draguta unde mergeti mai des. Invit-o la o prajitura/cafea si da-i cadoul in mod natural. Ii spui ca o iubesti si ca te face foarte fericit fiind iubita ta. Cu cat mai simplu, cu atat mai rafinat.

2 răspunsuri:
| Winstons a răspuns:

Nu iti trebuie o idee de cadou, texte etc!
Fii tu insuti la intalnire! Ii poti lua orice lucru banal cat timp il oferi cu dragoste! Il va pretui!
Si daca tot vrei o idee...Baga celebra faza cu secretul!
tu: - Apropie-te sa-ti spun un secret! si in timp ce se apropie.o saruti!
Bafta!;-)

| Trollerul explică (pentru Winstons):

Amice nu cred ca ai inteles, am cadoul deja, vreau o idee in legatura cu, cum sa ii ofer cadoul.