| SweetCandy29 a întrebat:

.am nevoie urgent de ajutorul vostru. Mi-am facut un alt facebook doar ca nu primesc e-mail de confirmare pe mess. Stie careva care este cauza? Dau fundita la primul raspuns corect :*:*

2 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Cand inri pe facebook sa te conectezi dai clic pe butonul am uitat parola scrii email-ul si cand o sa iti vina email-ul e acolo un buton pentru resetarea parolei si dupa ce o resetezi incerci din nou sa te conectezi asa am facut si eu si merge.
#s-ar putea ca tu sa nu fi intrat pe email-ul pe care l-ai introdus cand ti-ai creat facebook-ul

| SefuBanilor99 a răspuns:

Sti eu stai calm Frate e de vina m@ilu du-te la cont la m@il si dai deconectare si scrii contul tau acolo nu de fb ci de mail ex joki_travel@yahoo.com
ma inteleji si pe urma daca nu merge fa un cont nou pe mess si baga-l bine Da fundita te rog