| Antonia445 a întrebat:

Buna,am nevoie urgenta de ajutor! am un telefon Motorola motoluxe iar camera la el(aplicatia) nu mai functioneazasad ce sa fac? Ofer funda si scuzati categoria dar e urgent.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Mussete a răspuns:

Am si eu telefon asa, dar nu mi-a facut probleme. Daca nu merge de 10 minute incearca sa il repornesti, dar daca nu merge de cateva zile incearca sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat ca poate stie doamna/domnul de acolo ce trebuie sa ii faca.Sau ai putea sa suni daca gasesti un numar de telefon prin cartea lui. Daca ai garantie poate sa ti`l schimbe

| Antonia445 explică (pentru Mussete):

Tu ti-ai facut update la android?big grin

1 răspuns: