| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Am nevoie urgenta de un program de editat si creeat filme, unde pot, de ex, sa pun o coloana sonora la film si sa sterg sunetele din timpul fimarii, sau sa adaug texte si alele... Imi puteti da, va rog, un nume de program? Va rog, nu de pe Google, ci mai degraba ceva incercat de voi. Merci mult.

1 răspuns:
| Kanno a răspuns:

Buna, poti incerca Sony Vegas care este relativ simplu s'au ceva mai complex Adobe Premiere Pro...pentru efecte si altele daca iei Adobe Premiere Pro poti lua si Adobe After Effects, depinde de complexitatea proiectului si de cunostiintele tale in domeniu.