| LeUnicorn a întrebat:

Am niste costume de baie, sutienele (cu push up, daca conteaza) imi sunt bune, dar, slipii sunt foarte mari. Are ceva daca iau slipii de la alte costume de baie, ca de exemplu, sutienul roz cu bretele albastre si iau alti slipi un roz putin mai inchis?

Răspuns Câştigător
| iopaula a răspuns:

Si mie mi s.a intamplat acelasi lucru! dar stai linistita nu este nici o problema! eu am mers la mare cu sutienul albastru si slipii negru cu un albastru mult mai inchis! nu are nici o problema conteaza sa te simti tu bine! :* distractie placuta la mare

2 răspunsuri:
| AnnaFills a răspuns:

Cred ca vei arata foarte bine! Nu-i nici o problema sa-i asortezi astdel, multe fete fac asa!

| puiuthau a răspuns:

Nu, nu conteaza. vara aceasta trebuie sa te joci cu culorile.