| 112desert a întrebat:

De curand mi-am luat Nokia lumia 610. Sunt pe Vodafone si cand dau *100# imi apare "session terminated" si imi da sa apas ok..am apasat insa nu se intampla nimic.ce are sau ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E doar eroare de moment, nici mie nu imi apare imediat de cele mai multe ori. Apeleaza pana merge.Sau s-ar putea sa nu mearga nr asta la vodafone.Eu apelez mereu *100# dar eu sunt pe cosmote si am impresia ca la Vodafone sunt alte nr...s-ar putea sa fie asta problema. Oricum, mai incearca.

| catablondu a răspuns:

Buna, ai incercat sa apelezi cu cartela in alt telefon? S-ar putea sa fie o problema de retea, in principiu telefonul nu ar avea de ce sa nu permita. Atata timp cat esti in aria de acoperire a retelei, ar trebui sa mearga. Incarca un alt numar de forma asta, de exemplu *123# si daca nu merge suna la *222. Cred ca e de la ei.