| RobertLolza a întrebat:

Am o imprimanta Lexmark si nu stiu cum sa cresc calitatea fotografiilor. Am imprimat o poza iar de departe se vede normala daca cand te apropii de ea se vad niste patratele si este foarte neclara... Daca ma puteti ajuta, adica de unde pot creste claritate imaginilor? Cel mai bun raspuns va primi funda

2 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Este din cauza fotografiei.claritatea iti este data de rezolutia la care este facuta fotografia

| claudia_6048 a răspuns:

Si eu am la fell Lexmark ...mai bine te duci la un specialist pentru-ca ar fi trebuit sa-ti mearga bine din prima