| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Am o intrebare, a slabit careva care a băut apa mai multă? Tin sa mentionez ca nu mănânc alimente care îngrașă cum ar fi fast food sau dulciuri sau orice mâncare in exces. Observ cand beau apa urc pe cantar si timp de 2 zile tot aceeași greutate am sau poate chiar urc daca beau mai multă. Retinere de apa nu am, voi ati pățit la fel? Mulţumesc.

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Apa se reține în muschi, în grăsime, piele. Cum crezi tu ca isi păstrează mușchii tonusul sau pielea elasticitatea? Nu mai mânca deloc carbohidrati si vezi dupa dupa cum pierzi apa.