| claudya14 a întrebat:

/..am o intrebare ce parere aveti despre liceul Andronic Motrescu din Radauti profilul economic...nu sunt prea incantata.

8 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Daca ai intrat acolo si nu iti place, poti sa incerci sa te transferi la Industrial la acelasi profil, sau la alt profil fie la indu sau la hurmu dar la hurmu nu este profil economic.

| domnulgoe a răspuns:

Nu esti incantata de profil, sau de liceu, sau de amandoua?

| claudya14 explică (pentru domnulgoe):

De liceu.

| claudya14 explică (pentru domnulgoe):

Adevarul e ca nu prea stiu mai nimic de acest profil si liceu...sad

| domnulgoe a răspuns (pentru claudya14):

In calitate de om trecut prin viata, ma simt obligat sa-mi dau cu parerea si sa dau o umila presupunere: nu e de bine....deloc... cum ar veni, tu nu ai nicio treaba cu liceul asta. cel mai simplu, dupa mine, ar fi sa te transferi.acuma,e decizia ta, fa ce vrei.

| claudya14 explică (pentru domnulgoe):

Cunoasti liceul? cum este? e un liceu bunn?

| domnulgoe a răspuns (pentru claudya14):

Nu pot sa spun ca-l cunosc foarte bine, dar am prieteni care invata acolo si mi-au zis ca sunt multumiti.acuma,nu stiu daca intr-adevar le place acolo sau o zic doar din comoditate.eu zic ca totusi e mai bun decat agricolul...

| claudya14 explică (pentru domnulgoe):

Ahamm.