| 123448727 a întrebat:

Am o intrebare!
Daca te operezi de fimoza mai poti juca fotbal, daca da de ce şi da ca nu de ce va rog!?

Răspuns Câştigător
| Star2 a răspuns:

Normal ca mai poti juca, dar dupa 1-2 saptamani medicul iti va recomanda un timp de odihna iar apoi vei putea reveni la activitatile tale normale.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca potijuca si fotbal si ce vrei tu!
Operatia aiai nu-i mare folozofie, dureaza 10 minute cu tot cu anestezie si dupa aceea, pleci acasa.
Ma rog, trebuie sa ia grija de cuculetul ala 1 saptamana, sa-l speli dupa fiecare urinare, sa cshimbi chilotul si sa-l protejzi, dar dupa 1-2 saptamani, esti liber sa alergi si sa joci ce vrei tu.