| FetitaDeCiocolata a întrebat:

am o intrebare deci am un LG kp501 si as vrea sa stiu daca pot schimba cate ceva pe la el de ex. faza cu blocatul cand tii apasat pe lacat se duce, nu ar putea fii altfel? Sau sa schimb ceva, sa personalizezhappy.
Multumesc anticipat chiar daca nu cred ca voi primi raspunsuri.
Funda si vot.

1 răspuns:
| Chocolatecupcake a răspuns:

Acestea sunt setarile prestabilite, nu ai cum sa le schimbi. Tot ce poti sa personalizezi la acest telefon sunt urmatoarele: ringtone-ul, wallpaper-ul, screensaver-ul, tema si eventual carcasa. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy