| Loooolaaaa a întrebat:

Am o intrebare despre keylogger. Atunci cand il descarc de pe internet in pc meu, imi iau keylogger. Adica inregistreaza si ce scriu eu? Sau inregistreaza doar ce scrie persoana careia ii trimiti keyloggerul?big grin

Răspuns Câştigător
| stef112 a răspuns:

Nu downloada keylogerre. asa am facut eu. devi si agresor si victima. ala care l-a facut te supravegheaza iar uh spionezi pe altii deci las-o balta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| onderest a răspuns:

Exista 2 feluri de keyloggere cele ilegale si cele legale
ilegale -trimiti unei persoane ca sa vezi ce scrie
-legale-cele care sunt instalate de parinti ca sa vada ce scrie copilul