| InnA_3234 a întrebat:

am o intrebare legata de youtube dawnloader. Nu pot gasi pagina unde se poate introduce URL-ul si unde se da dawnload. Daca ma puteti ajuta... dau funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Youtube downloader este un program care trebuie descarcat. Dupa ce il descarci de aici http://download.chip.eu/......22416.html exe&t=4d4e7abc&sign=359cdc2d3a60358080bf4a8edccede19&dl_type=dl_hs&lang=ro, pui link-ul videoclipului sau melodiei in casuta de acolo.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Programul nu functioneaza online, ci trebuie downlodat.

| AsAndreea03 a răspuns:

Intai trebuie sa dowloadezi programul dupa care trebuie sa-ti faci u cont daca nu ai unul deja...

Succes!